HOKEY BİLGİ SİSTEMİNE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Uzun uğraşlar sonucu hakem,antrenör,kulüp idarecisi ve sporcularımıza yönelik geliştirdiğimiz hokey bilgi sistemi son aşamaya girerek yayına hazır hale geldi.

Sezon içerisinde organize ettiğimiz lig ve şampiyonaların canlı maç aksiyonlarının yapılacağı, kulüp, sporcu, hakem özel sayfalarının yer aldığı hokey bilgi sisteminde lig ve sezon istatistiklerine kolayca ulaşılabilecek.

Kulüp yetkililerimiz sistemde kayıtlı kulüplerine sporcu ekleyip kulüp bilgilerini güncelleyerek hokey bilgi sisteminin ilk aşamasını tamamlayacaktır. Federasyonumuz tarafından faal olan tüm kulüplerimizin antrenör ve idarecilerine sms yoluyla kullanıcı adı ve şifre gönderilmiş olup kullanıcılar bu bilgiler ile sisteme bilgi yapabilecektir.

MHK veri tabanında bulunan hakemlerimizin mail adreslerine kullanıcı adı ve şifre gönderilmiş olup, kullanıcılar bu bilgiler ile sisteme girerek mevcut datalarını güncelleyebilecektir. Hakemlerimiz Hokey Bilgi Sisteminde yapacakları güncellemeler için aşağıdaki klavuzu inceleyebilirler;

Hakem Veri Güncelleme Kılavuzu

Hokey Bilgi Sistemine ana sayfamız üzerinde bulunana ”Bilgi Sistemi” butonundan giriş yapabilirsiniz.

Sistem kılavuzunu aşağıdaki bağlantıdan indirerek veri girişi yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifresi kendilerine ulaşmayan kulüp idarecisi,antrenörlerimiz 0549 539 20 20 numaralı whatsapp numarasına

Adı Soyadı

Kulübü

Görevi

 

bilgilerini yazarak kullanıcı adı ve şifrelerini alabilirler.

 

Hokey Bilgi Sistemi Kulüp ve Sporcu Veri Giriş Kılavuzu